Realizace resortního komplexního generačního bydlení v podobě 33 nadstandartních rodinných domů a 7 vila domů s téměř 200 bytovými jednotkami, tvoří urbanistický celek ojedinělého typu určený jak mladé rodině s dětmi, tak lidem v seniorském věku s důrazem na jejich volnočasové aktivity.

 

Celý resort je od počátku navrhován s důrazem na velké množství zeleně, kdy aplikace moderních trendů v bydlení výrazně napomáhají ke společnému soužití všech generací.

 

Resort se nachází v atraktivní lokalitě lázeňského města, ideální pro sportovní i volnočasové aktivity, nebo jen procházky podél břehu Labe. Samostatné vila domy nabídnou bydlení aktivním seniorům, kteří rádi využijí sdílených služeb a široké nabídky volnočasových aktivit, ale i těm, kteří potřebují zdravotní péči.

RODINNÝ DŮM "B"
RODINNÝ DŮM "C"
RODINNÝ DŮM "D"
Zobrazit více

RESORT LÁZNĚ TOUŠEŇ

Konceptem navržených rodinných domů je prostorová flexibilita a to jak hmotová, tak dispoziční. Jednotlivé typy rodinných domů reagují na konkrétní pozemek maximálním možným využitím při minimální ztrátě soukromí. Velký důraz při návrhu byl kladen na vytvoření příjemného reprezentativního předprostoru domu s množstvím zeleně a přitom bez ztráty kontaktu s komunikačním prostorem celého resortu. Interiér rodinného domu je navržen v nadstandartních plochách a materiálech se snahou o vytvoření příjemného otevřeného prostoru, tolik důležitého pro každodenní kontakt členů rodiny.

RODINNÉ DOMY

Konceptem atriového domu je maximální možné využití pozemku při minimální ztrátě soukromí. Důsledkem hmotového členění jednotlivých atriových domů je vznik jednotlivých atrií, zajišťující obyvatelům maximální možné soukromí. Velký důraz při návrhu byl kladen na vytvoření příjemného reprezentativního předprostoru domu s množstvím zeleně a přitom bez ztráty kontaktu s komunikačním prostorem celého resortu. Interiér atriového domu je navržen v nadstandartních plochách a materiálech se snahou o vytvoření příjemného otevřeného prostoru, tolik důležitého pro každodenní kontakt členů rodiny.
 

ATRIOVÝ DŮM
Zobrazit více
VILA DŮM
Zobrazit více

ATRIOVÉ DOMY

VILADOMY

Konceptem viladomu je vytvoření komunity obyvatel jednotlivého objektu tak, že nadstandartní apartmánové byty jsou doplněny o společnou komunitní střešní terasu, dodávající pocit relaxace a odpočinku i při snížené možnosti pohybu. Interiér je navržen jak pro aktivní tak i pasivní obyvatele viladomu s možností klientských změn. Součástí jednotlivých viladomů je i zázemí pro úschovu sportovních potřeb, tolik využitelné v lokalitě a okolí.

Nárožní 2600/9

Praha 5

158 00

Kontaktujte nás!

Tel: 733 708 260

Email: partner (zavináč) vsem.cz

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Google+ Icon
  • White Instagram Icon