top of page

Pracovní příležitosti Partner VŠEM

Do svého týmu přijmeme rádi kolegy, kteří budou chtít poskytovat našim klientům stejný servis jako my, budou kreativní a vždy budou mít chuť přispět s novým nápadem na zlepšení!

Svých zaměstnanců a jejich práce si vážíme, umíme jim vytvořit pracovní podmínky na míru, stejně jako našim klientům, jejich práci ocenit nadstandardním finančním ohodnocením a benefitním programem na míru.

Vrchní sestra v sociálních službách

  • Odborná způsobilost zdravotní sestry s registrací k výkonu zdravotnického povolání bez dohledu dle zák. 96/2006 Sb.

 

  • Výhodou praxe v sociálních službách a zkušenosti s vedením, zodpovědnost, samostatnost, profesionální a kreativní přístup k práci, empatie a laskavý přístup ke klientům, komunikativnost,zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, uživatelská znalost práce na PC, znalost cizího jazyka výhodou.

Zdravotní sestra

  • Odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu.

  • Výhodou praxe v sociálních službách, zodpovědnost, profesionalita, laskavý přístup ke klientům, empatie, nekonfliktnost zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, uživatelská znalost práce na PC, znalost cizího jazyka výhodou.

Sociální pracovník

  • Práce sociálního pracovníka dle § 109 zák. 108/2006 Sb. (sociální šetření, sociální agenda, sociální poradenství, krizová pomoc).

  • Vzdělání odpovídající požadavkům na odbornou způsobilost k výkonu sociálního pracovníka dle §110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (VŠ/VOŠ sociální práce, speciální či sociální pedagogika).

  • Předchozí pracovní zkušenost v sociálních službách, trestní bezúhonnost, zodpovědnost a základní komunikační dovednosti pro práci s klienty, schopnost empatie, schopnost pracovat samostatně i v týmu, znalost práce na PC, znalost cizího jazyka výhodou.

Staňte se
naší součástí...

bottom of page