top of page

Aktivní stáří
pro každého...

PRO NAŠE ZÁJEMCE

Pokud máte zájem o služby našeho centra, neváhejte nás kontaktovat, kdy Vám v rámci osobní konzultace rádi nastíníme postup dle Vaší situace a individuálních potřeb.

 

Každý klient absolvuje s rodinnou konzultaci se sociálním pracovníkem, abychom mohli lépe poznat potřeby a představy klienta, upravit tak nabídku našich služeb na míru jeho potřebám a případně doporučit další postup.

Bude třeba vyplnit Žádost o poskytnutí sociální služby, kterou si můžete stáhnout níže nebo také vyzvednout osobně u naší sociální pracovnice, která Vám představí nabízené služby, provede Vás našimi prostory a pomůže Vám Žádost vyplnit. Součástí Žádosti je i Vyjádření lékaře. Toto Vyjádření Vám vyplní Váš současný praktický nebo ošetřující lékař. Ve chvíli, kdy nám doručíte vyplněnou Žádost včetně Vyjádření lékaře, je Žádost považována za kompletní. Žádost můžete doručit osobně nebo zaslat poštou na naši adresu.


Každý klient uzavře před nástupem Smlouvu o poskytnutí sociální péče, která upravuje individuální požadavky a potřeby klientů a způsob poskytování služeb.

 

bottom of page